Cro ArmY Forum



Join the forum, it's quick and easy

Cro ArmY Forum

Cro ArmY Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to the humble forum of the most obscure Croatian WoW guild :P only on 2bitgaming

Molim sve članove koji posjete adresu ovog foruma da se registriraju po imenima svojih prime charactera da vas mogu raspoznat i kasnije po potrebi dodijeliti access te da na isto potaknu ostale članove koji su aktivni a nisu to još učinili
Imate li prijedloge, ideje i zamisli molim vas da to iznesete u za to predviđenim temama
Nova kategorija dodana za informiranje o serveru i njegovu stanju/eventima i slično

    Osnovno za korištenje foruma

    Gadoschi
    Gadoschi
    Admin
    Admin


    Posts : 26
    Join date : 2009-12-26
    Age : 33
    Location : Slavonski Brod, Hrvatska

    Osnovno za korištenje foruma Empty Osnovno za korištenje foruma

    Post by Gadoschi 26/12/2009, 16:28

    Pozdrav. Ako ovo možete čitati, onda ste se registrirali i spremni ste za čuti nešto više od mene.
    Naime, bilo bi odlično kada bi mi svatko poslao PM sa svojim podacima koje je spreman dati (barem ime, godina, lokaciju, online kontakte preko chata ili fejsa, te imena i osnovne podatke o svojim charsima na serveru) u svrhu da ih ja mogu objaviti ovdje na stranici da ih i ostali guild memberi mogu pročitat. Ne znate li što slobodno me pitajte kad igram ili preko PM ili postajte u OFF TOPIC. Najvažnije obavijesti će kolati u obliku announcementa gore na traci iznad teksta.
    Dao sam vam access za otvaranje topica i pisanje svugdje osim tamo gdje će bit navedene samo činjenice. Također vas molim da sve nove članove uputite na forum nek se reg-aju i ispune svoje obveze. Napomena da kod raida pisete sve vezano za isti raid u isti topic ak je moguće.
    Ako vam bude forum izgledao loše, a koristite IE, pokušajte sa Mozillom ili Operom.
    Krajem mjeseca bi trebala biti popunjena i kategorija O guildu i članovima kad dobijem podatke u suradnji s Docom.



    Gadoschi

      Current date/time is 16/5/2024, 18:15